همه چیز در مورد رنگ سال ۲۰۲۲ + جدول مشخصات و عکس

رنگ سال جدید(۱۴۰۱) چیست؟

همه ی ما از تاثیر رنگ در چیدمان و دکوراسیون خانه مطلع بوده و می دانیم که رنگ ها بر روی انسان چه تاثیری دارند و می توانند میزان تاثیر فراوانی بر روی روحیه انسان، عواطف، سبک زندگی انسان و ذهن انسان داشته باشند. چنانچه شما بخواهید از یک روانپزشک سوال نمایید بدون شک پی خواهید برد که رنگ چقدر روی عواطف و روحیات انسان موثر می باشد. در این مقاله ما به رنگ رایج در سال ۱۴۰۱ و هر چیزی که در خصوص  رنگ سال روتختی لازم است بدانید می ‌پردازیم. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

بورس خرید انواع ملحفه و روتختی کشدار

رنگ مد سال ۲۰۲۲ چیست؟

 شرکت پنتون رنگ سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد، وظیفه و هدف سالیانه ی شرکت پنتون را می توان، معین کردن رنگی که  مناسبترین و بهترین سویه سال آتی را بازتاب می کند، عنوان کرد.

چنانچه شما به استفاده و بهره وری از رنگ‌های مد و به روز مقید می باشید، قبل از آغاز سال میلادی به طور حتم در پی جواب این سوال که در سال ۲۰۲۲ رنگ سال چه رنگی می باشد، می گردید. به احتمال زیاد می دانید که شرکت پنتون یک رنگ و گاه دو رنگ را هر ساله به عنوان رنگ مد رایج سال شناسایی و معرفی می ‌کند. 

کمپانی پنتون رنگ سال روتختی را رنگ بنفش متمایل به رنگ آبی معرفی کرد.

شرکت پنتون رنگ مد سال ۱۴۰۱ یا همان سال ۲۰۲۲ را تحت عنوان  نام veri peri انتخاب کرده است. شرکت رنگ پنتون به بازاریان و تولیدکنندگان، طراحان و برندها فرصت برای ایجاد یک حضوری قدرتمند و قوی و همچنین برای همکاری با استفاده از رنگ را عرضه می کند. رنگ سال شرکت پنتون یک سیستم برابرسازی رنگ پیشرو در دنیا با دانش رنگی بی همتا است. 

   رنگ سال ۲۰۱۸، بنفش 

رنگ سال ۲۰۱۹، نارنجی مرجانی

رنگ سال ۲۰۲۰، آبی کلاسیک

رنگ سال ۲۰۲۱، دو رنگ خاکستر و زرد

رنگ سال ۲۰۲۲، آبی بنفش

جدول رنگ سال 2020

چرا رنگ سال مهم است؟

شرکت رنگ پنتون در اوایل دسامبر، هر سال رنگ جدید سال را ارائه می کند. شایان ذکر است که این ماه برای افرادی که با رنگ سال روتختی یا رنگ مد سال کار می ‌کنند، مناسبترین و بهترین موقع سال است.
ترندهای رنگ را موسسه پنتون در تمام طول سال مورد رسیدگی قرار می‌دهد و همچنین بر اساس آنها این موسسه درباره ی رنگ سال بعد تصمیم می ‌گیرد. این موسسه برای اینکار همه جوانب یک جامعه را اعم از بازاریابی، رسانه های اجتماعی و حتی سیاست را مد نظر قرار می‌گیرد. بنابراین رنگ منتخب شده توسط این موسسه به عنوان رنگ مد سال به شدت بر دنیای گسترده بازاریابی و طراحی تاثیر بسزایی دارد.

مشاهده و خرید انواع روتختی مطابق با رنگ سال ۲۰۲۲ 

اولین رنگ موسسه پنتون ۲۰ سال پیش یعنی در سال ۲۰۰۰ منتخب شد، اما می توان گفت از سال ۲۰۰۷ تقریباً پیش‌بینی رنگ سال روتختی کم‌کم توسط این شرکت جا افتاد. امروز هنگامی که موسسه پنتون رنگ مد سال را اعلام می ‌کند، کلکسیونی از محصولات یا ترکیبی رنگ را به همراه رنگ مد سال به علاقمندان این حوزه ارائه می کند. بعد از آن هزاران برند به رنگ متعهد می گردند که تا کالای خود را با توجه به رنگ مد سال تولید کنند. در نتیجه این امر سبب می‌شود تا شیوه ی پیش‌بینی  ترند رنگ شرکت پنتون اهمیت دوچندانی پیدا کند و همچنین تاثیر آن را مضاعف می‌کند.

خرید روتختی خوش رنگ

چه رنگ‌هایی برای روتختی و سرویس خواب مطابق با رنگ سال می‌باشد؟

لازم به ذکر است بدانید بعضی از رنگها از لحاظ علم روانشناسی، خواب و ذهن شما را به هم میزند یا به اصطلاح مختل می ‌کند.

بدترین و بهترین رنگ مناسب اتاق خواب چه نوع رنگهایی میباشند؟

درک کردن پاسخ این سوال و همچنین مناسب بودن رنگ سال روتختی، با دیگر لوازم اتاق خواب از جمله کاغذ دیواری و پرده باعث می ‌شود تا افزون بر دکوراسیون بی نظیر و زیبا، خوابی بسیار آرام برای شما عزیزان به ارمغان آورد. رنگ روتختی به علت بهره‌وری و استفاده در اتاق شبستان یا همان اتاق خواب شایسته ‌تر است که رنگ روشن همانند رنگ منتخب سال ۲۰۲۲ باشد. زیرا رنگ روشن آرام بخش می باشد و همچنین برای خواب شما حس خوبی را به ارمغان می آورد. 

در حقیقت رنگهای روشن همچون رنگ آبی یا رنگ های همانند زرد، سفید و سبز روشن، صورتی برای اتاق خواب شما آرامبخش و بسیار مناسب هستند. بهتر است که در اتاق خواب خود هارمونی و توازن ایجاد کنید، همچنین رنگ فرش و پرده خود را می‌توانید با سرویس خواب تان هماهنگ یا ست کنید.

بهترین و مناسبترین رنگ برای روتختی چیست؟

برای هر اتاق به نسبت مواد یا عناصری که در آن اتاق به کار گرفته شده و همچنین برای هر کسی نسبت به ذائقه و سلیقه ای که دارد، متفاوت است.
در حقیقت شما باید بر طبق ذائقه، علایق و سلیقه ای که دارید نسبت به طرح دکوراسیون و چیدمانی که در اتاق شبستان خود ایجاد کرده اید، به راحتی می توانید رنگ مناسب برای روتختی خود به بهترین نحو انتخاب کنید.

همچنین در اینجا بخوانید:چگونه اصول فنگ شویی را در چیدمان اتاق خواب رعایت کنیم؟

سفارش دوخت ملحفه و روتختی مطابق رنگ سال در کالای خواب دواج:

رنگ برای تشریح یک محیط یا یک فضا بسیار مفید است، انرژی و روحیه ایجاد می کند. بدون شک رنگ لحاف یا روتختی یکی از مهمترین عوامل یا عنصر در طرح ریزی دکوراسیون یک سرویس خواب است. در این میانه می‌توان گفت رنگ اهمیت بسیار زیادی دارد. چون تمام چشم اندازهای دنیای طراحی و مد در سال ۲۰۲۲ برای رنگ این سال معین می شود.

رنگ سال روتختی علاوه بر اثر مستقیمی که بر صنایعی همانند پوشاک، چاپ گرافیک و لوازم منزل دارد بر روی نوع طراحی و دیزاین روتختی و ملحفه سرویس خواب هم موثر می باشد. 

به جرات میتوان گفت خرید و فروش روتختی یکی از حوزه ‌های پرفروش و در عین  حال سودآور به شمار می‌آید. به نوعی که در این زمینه سود بسیار زیادی قابل حصول خواهد بود.

حال بپردازیم به مدل ها و طرح هایی که مرتبط با ملحفه و یا روتختی توسط شرکت ‌ها یا موسسه های ایرانی که تولید می شوند.
تخت خواب قسمت عمده ای از اتاق خواب را اشغال می کند، بنابراین بیشتر از سایر وسایل موجود در اتاق خواب به چشم می ‌آید  روتختی، کاور، رو تشکی یا لحاف که شما انتخاب می کنید، باید با طراحی اتاق و رنگ اتاق هماهنگی داشته باشد تا اتاق خواب جلوه ی با شکوه تر و زیبا تر به خود بگیرد. 

در راستای دوخت لحاف و روتختی فروشگاه های معتبر ایرانی همانند (کالای خواب دواج) توانسته اند با  نمونه های شرکت خارجی رقابت نمایند. اگر شما بخواهید به گوناگونی کاملی از سرویس لحاف و روتختی ایرانی اقدام نمایید شما باید با شرکت یا موسسه های تولیدی به صورت مستقیم و یا بدون واسطه در ارتباط باشید.

شما با انجام این امر با بیشترین گوناگونی ( رنگ سال روتختی) ممکن مواجه می شوید، تا بتوانید قدرت خرید بالایی را تجربه کنید. تولیدات داخلی به منظور طول عمر، بالا بردن کیفیت روتختی از پارچه هایی با جنس بامبو استفاده می کنند، چنین مدل روتختی را می ‌توانید در مدل یا طرح های فانتزی، اسپرت و ساده از فروشگاه معتبر ما سفارش دهید.

رنگ سال ۱۴۰۱ چه رنگی است؟

بهترین رنگ برای خرید روتختی و ملحفه:

خرید لحاف یا  روتختی یک اندیشه یا ایده ی بسیار مناسبی است که بر روی طراحی و رنگ اتاق تغییر به سزایی می گذارد. ایده ای که به شما کمک می کند تا رنگ ملحفه یا روتختی اتاق خواب خود را انتخاب کنید، توجه و دقت به رنگ دیواری است که پشت تخت می باشد.
چنانچه می خواهید رنگ سال روتختی و طرح آن به بهترین شیوه به چشم بیاید، ملحفه یا روتختی ای  را خریداری کنید که با رنگ دیواری که پشت تخت می باشد، متضاد باشد. تضاد رنگ ملحفه و دیوار موجب می شود که فضای درون اتاق خواب جذاب و پر انرژی شود.

خرید سرویس لحاف روتختی مطابق با رنگ سال ۱۴۰۱:

با سپری شدن و گذشت زمان و همچنین پیشرفت تکنولوژی، طراحی کالاها دستخوش تغییر و تحول می شوند. رنگ سال روتختی و سرویس لحاف نیز یکی از این موارد است. این کالا به عنوان اثر بخش ترین و یا موثر ترین قسمت اتاق خواب به شمار می‌آید.
طرحهای سرویس خواب جدید ۲۰۲۱ علاوه بر تنوع،  از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. خرید از میان طرح ها و مدل های سرویس خواب جدید بسیار سخت است، که کیفیت و مناسب بودن با رنگ اتاق، سایز و قیمت مناسب از ویژگی های  این کالا می باشد.
چنانچه شما هم مایل به رشد در زمینه تجاری محصول یا کالای خواب می باشید، می توانید نیاز خود را در عرصه سرویس های روتختی، با تماس با ما برطرف نمایید. 

برای مشاهده جدیدترین طرح‌های لحاف و روتختی با رنگ سال ۱۴۰۱ در اینجا کلیک کنید

برای رفع احتیاجات و نیازمندی خود در این زمینه برای خرید عمده ی لحاف و روتختی می توانید، با مراجعه حضوری یا به صورت تماس از قیمت به روز انواع سرویس های خواب متنوع مطلع شوید. به هر حال با مراجعه به سایتwww.dovaj.com  میتوانید نیازمندی خود را در زمینه سفارش و خرید روتختی برطرف نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *