خرید آنلاین انواع روتختی و ملحفه‌

 

ملحفه کشدار دونفرهمشاهده تمام طرح‌ها

روتختی کشدار دونفره 

ملحفه کشدار دونفره که در اصطلاح “نیم ست روتختی کشدار” نیز شناخته می شود، دارای یک عدد کاور کشدار تشک مخصوص تشک‌های دونفره سایزهای ۱۶۰-۱۸۰ + دوعدد روبالشی  می باشد. این محصولات دوخته شده از انواع پارچه‌های میکرو براش تایوان، تترون ایرانی و کتون ترک با دوام و لطافت بالای خود، خوابی خوش را برای شما به ارمغان می‌آورند.

 
مشاهده و خرید

ملحفه کشدار یکنفرهمشاهده تمام طرح‌ها

دارای ملحفه روانداز
حراج!

روتختی یکنفره طرح دار

ملحفه کشدار تکنفره که در اصطلاح “نیم ست روتختی کشدار تکنفره” نیز شناخته می شود، دارای یک عدد کاور کشدار تشک مخصوص تشک‌های تکنفره سایز ۹۰ + یک عدد روبالشی  می باشد. این محصولات دوخته شده از انواع پارچه‌های میکرو براش تایوان، تترون ایرانی و کتون ترک با دوام و لطافت بالای خود، خوابی خوش را برای شما به ارمغان می‌آورند.

مشاهده و خرید

ملحفه کشدار یک ونیم نفره(عرض ۱۲۰)مشاهده تمام طرح‌ها

ملحفه تشک یک ونیم نفره

ملحفه کشدار عرض۱۲۰ که در اصطلاح “نیم ست روتختی کشدار یک و نیم نفره” نیز شناخته می شود، دارای یک عدد کاور کشدار تشک مخصوص تشک‌های تکنفره سایز ۱۲۰ + یک عدد روبالشی  می باشد. این محصولات دوخته شده از انواع پارچه‌های میکرو براش تایوان، تترون ایرانی و کتون ترک با دوام و لطافت بالای خود، خوابی خوش را برای شما به ارمغان می‌آورند.

مشاهده و خرید

چرا با تخفیف خرید نمی‌کنی؟

 با عضویت در وب سایت ما و انجام یک چنتا کار کوچیک تا سقف ۱۰۰هزار تومان تخفیف به شما تعلق می گیرد. 

روتشکی و کاور محافظ تشک مهمانمشاهده تمام طرح‌ها

کاور زیپ‌دار تشک زمینی

ملحفه زیپ‌دار تکنفره دارای یک عدد کاور زیپ‌دار مخصوص تشک‌های زمینی (تشک مهمان) + یک عدد روبالشی می باشد. این محصولات دوخته شده از انواع پارچه‌های میکرو براش تایوان، تترون ایرانی و کتون ترک با دوام و لطافت بالای خود، خوابی خوش را برای شما به ارمغان می‌آورند.

مشاهده و خرید

ملحفه چیست؟

متاسفانه با رشد روزافزون قیمت انواع کالای خواب در ایران، به خصوص پارچه و تشک، محافظت از این کالاها و افزایش طول عمر آن‌ها بیش از پیش احساس می شود. به همین دلیل کاورهایی برای محافظت از تشک‌ها از هرگونه آلودگی و گرد وخاک دوخته می شود که به اصطلاح  روتختی کشدار در بازار نامیده می شود.

خرید ملحفه کشدار تشک یکنفره:

این کاورهای کشدار را معمولاً روتشکی و روتختی کشدار نیز می نامند و در ابعاد ۲۰۰*۹۰ یا ۲۰۰*۱۰۰ در بازار فروخته می شود. نیم ست های کشدار تک نفره شامل یک عدد روبالشتی و یک عدد ملحفه کشدار می باشد.

خرید ملحفه روتختی دونفره:

این کاورهای کشدار را معمولاً روتشکی کشدار نیز می نامند و در ابعاد ۲۰۰*۱۸۰ یا ۲۰۰*۱۶۰ در بازار فروخته می شود. سرویس ملحفه کشدار دونفره شامل دوعدد روبالشتی و یک عدد ملحفه کشدار می باشد.

خرید ملحفه کشدار ۱.۵نفره ( روتختی مناسب عرض ‍۱۲۰):

این کاورهای کشدار را معمولاً روتشکی کشدار نیز می نامند و در ابعاد ۲۰۰*۱۲۰ در بازار فروخته می شود. سرویس ملحفه کشدار عرض ۱۲۰ شامل یک عدد روبالشتی و یک عدد ملحفه کشدار می باشد.

خرید کاور تشک مهمان( ملحفه زیپ دار مخصوص تشک زمینی):

این کاورهای تشک را معمولاً روتشکی زیپ دار نیز می نامند و در ابعاد ۱۹۵*۹۵ در بازار فروخته می شود. کاور تشک میمهمان شامل یک عدد روبالشتی و یک عدد ملحفه زیپ دار می باشد.