*توجه*: محصولاتی که درحالت “تماس بگیرید” هستند درحال حاضر قابل سفارش نمی باشند.سرویس لحاف و روتختی هتلی چیست؟

سرویس‌های هتلی به سرویس‌ های لحاف روتختی گفته می شود که معمولاً تک رنگ و با پارچه های میکرو راه راه دوخته شده اند و به علت کیفیت و لطافت بالایشان به خوبی در جامعه شناخته شده‌اند.

خرید روتختی هتلی(سرویس لحاف ساده هتلی):

به طور متوسط ما روزانه ۱/۳ ام زمانمان را برروی تخت میگذرانیم و چه بهتر است سعی شود تا با خرید یک کاور مناسب برای تشک ، هم از تشک محافظت کنیم و همچنین لحظات لذت بخشی را برای خود در هنگام خواب به ارمغان بیاوریم.

خرید ست‌های لحاف هتلی تک رنگ:

سرویس های لحاف‌های هتلی شامل ملحفه کشدار تشک طبی + روبالشی + روکوسنی+ لحاف با گرماژ پنبه دوزی بالا می‌باشد ( که به صورت ست زیر و رو دوخته شده اند ) و توانسته است در مدت کم جایگاه خوبی در میان مشتریان پیدا کند. نکته برتری این سرویس‌ها نسبت به بقیه رقبا در کیفیت پارچه و لطافت و قابلیت شستشو داشتن لحاف آن می‌باشد.

خرید سرویس هتلی راه راه :

روتختی های کشدار هتلی را در اصطلاح عامیانه ملافه کشدار هتلی میدانند که در سایزهای استاندارد در انواع جنس های متفاوت مانند پنبه، کتون، تترون و فلامنت و عرض تشک های مختلف در فروشگاه دواج می‌توانید مشاهده کنید. نکته حائز اهمیت در خرید سرویس های روتختی و لحاف دونفره: ۱-توجه به سایز تشک طبی(اعم از عرض و ضخامت تشک) ۲- توجه به جنس پارچه و حساسیت زا نبودن. ۳- دارا بودن گارانتی عدم رنگ دهی و پرزدهی ( در فروشگاه دواج تمام محصولات ما دارای گارانتی ۳۰روزه کیفیت می باشند)