*توجه*: محصولاتی که درحالت “تماس بگیرید” هستند درحال حاضر قابل سفارش نمی باشند.
خرید تشک زمینی / تشک مهمان / تشک طبی

به طور متوسط ما روزانه ۱/۳ ام زمانمان را برروی تخت میگذرانیم و چه بهتر است سعی شود تا با خرید یک تشک طبی مناسب، لحظات لذت بخشی را برای خود در هنگام خواب به ارمغان بیاوریم.

تشک های تخت یک نفره:

این تشک ها در انواع مختلفی مانند تشک طبی/ تشک طبی فنری/ تشک فنرپاکتی توسط برندهای مطرح ایران مانند رویا، رویال، خوشخواب، زست، سالویا و ... با گارانتی های متفاوت تولید می شوند و هرکدام ویژگی‌های خاصی مانند اسفنج های فشرده، محافظ تشک و ... دارند. همچنین تشک های طبی تک نفره در ابعاد استاندارد ۲۰۰*۹۰ ، ۱۲۰*۲۰۰( به اصطلاح تشک یک و نیم نفره)، ۲۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۱۱۰ در بازار عرضه می شوند.

تشک میهمان(تشک زمینی)

یکی دیگر از انواع تشک‌هایی که در فروشگاه دواج عرضه می شوند تشک های مهمان می باشد که دارای ضحامت های متفاوتی می باشند که تشکیل شده از اسفنج فشرده و کاور پنبه دوزی شده می باشند. ضخامت تشک‌های مهمان براساس گرماژ اسفنج فشرده داخل آن‌ها مشخص می شود و تشک مهمان ضخیم دارای دولایه از این اسفنج‌های فشرده می باشند.

چرا تشک خود را از دواج تهیه کنیم؟

ما در فروشگاه دواج همواره ضمانت ارزان ترین قیمت را به مشتری خود میدهیم، یعنی مشتری می تواند با خیال راحت از برندهای طرف قرارداد ما حتی با قیمتی کمتر از کارخانه تشک ارزان مدنظر خود را از ما تهیه کند. از طرفی همواره با شرکت هایی قرارداد تنظیم میکنیم که بتوانند خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان ما بدهند.