*توجه*: محصولاتی که درحالت “تماس بگیرید” هستند درحال حاضر قابل سفارش نمی باشند.
سرویس لحاف یک نفره(سرویس ملحفه تک نفره):

به طور متوسط ما روزانه ۱/۳ ام زمانمان را برروی تخت میگذرانیم و چه بهتر است سعی شود تا با خرید یک کاور و روتشکی مناسب برای تشک ، هم از تشک محافظت کنیم و همچنین با لطافت و نرمی آن، لحظات لذت بخشی را برای خود در هنگام خواب به ارمغان بیاوریم.

ست کامل لحاف تک نفره:

سرویس های خواب ۱نفره شامل یک عدد ملحفه کشدار تشک طبی ۱نفره + یک عدد روبالشی +یک عدد روکوسنی+ لحاف با گرماژ پنبه دوزی بالا می‌باشد که توانسته است در مدت کم جایگاه خوبی در میان مشتریان پیدا کند. نکته برتری این سرویس‌ها نسبت به بقیه رقبا در کیفیت پارچه و لطافت و قابلیت شستشو داشتن لحاف آن می‌باشد.

ست های روتختی کشدار یکنفره:

ست های روتختی کشدار ۱نفره را در اصطلاح عامیانه ست روتشکی کشدار یکنفره میدانند که در سایز استاندارد ۲۰۰*۹۰ سانتی متر در انواع جنس های متفاوت مانند پنبه، کتون، تترون و فلامنت و عرض تشک های مختلف مانند عرض ۱۰۰، عرض ۱۲۰ در بازار می‌توان یافت.
نکته حائز اهمیت در خرید سرویس های روتختی و لحاف یک نفره: ۱-توجه به سایز تشک طبی(اعم از عرض و ضخامت تشک) ۲- توجه به جنس پارچه و حساسیت زا نبودن. ۳- دارا بودن گارانتی عدم رنگ دهی و پرزدهی ( در فروشگاه دواج تمام محصولات ما دارای گارانتی ۳۰روزه کیفیت می باشند)