*توجه*: محصولاتی که درحالت “تماس بگیرید” هستند درحال حاضر قابل سفارش نمی باشند.سرویس روتختی پنبه‌دوزی دونفره(لحاف لایت):

به طور متوسط ما روزانه ۱/۳ ام زمانمان را برروی تخت میگذرانیم و چه بهتر است تا با خرید یک لحاف چهارفصل لحظات لذت بخشی را برای خود در هنگام خواب به ارمغان بیاوریم.

خرید سرویس روتختی ۴فصل دونفره:

سرویس های خواب دونفره شامل یک عدد لحاف لایت کامل پنبه‌دزوی به ابعاد ۲۲۰*۲۴۰ + یک جفت روبالشی پنبه‌دوزی دوردوزی شده می‌باشد که توانسته است در مدت کم جایگاه خوبی در میان مشتریان پیدا کند. نکته برتری این سرویس‌ها نسبت به بقیه رقبا در کیفیت پارچه و لطافت و قابلیت شستشو داشتن لحاف آن می‌باشد.

تفاوت سرویس‌‌ روتختی پنبه‌دوزی با سرویس لحاف:

سرویس‌های روتختی پنبه‌ دوزی در بازار تحت نام ‌های لحاف لایت و روتختی چهارفصل نیز شناخته ‌می شوند که شامل لحاف پنبه دوزی و روبالشتی پنبه‌ دوزی به صورت دوردوزی می باشند اما در سرویس های کامل لحاف روتختی، شما علاوه بر لحاف پنبه‌ دوزی با گرماژ الیاف بالا و روبالشی، روکوسنی و ملحفه کشدار نیز دریافت خواهید کرد.

برتری سرویس‌‌ لحاف لایت (روتختی ۴فصل پنبه‌دوزی شده) در برابر سرویس لحاف روتختی:

برتری بزرگ روتختی های چهارفصل در مقابل سرویس های کامل لحاف ، وزن کم و حمل و نقل آسان آن‌ها با وجود گرمای زیاد آن ها می باشد. نکته حائز اهمیت در خرید سرویس های روتختی و لحاف دونفره: ۱-توجه به سایز تشک طبی(اعم از عرض و ضخامت تشک) ۲- توجه به جنس پارچه و حساسیت زا نبودن. ۳- دارا بودن گارانتی عدم رنگ دهی و پرزدهی ( در فروشگاه دواج تمام محصولات ما دارای گارانتی ۳۰روزه کیفیت می باشند)