*توجه*: محصولاتی که درحالت “تماس بگیرید” هستند درحال حاضر قابل سفارش نمی باشند.خرید پتوی مسافرتی و ژله ای:

این روز‌ها پتو‌های ژله‌ای جایگزینی مناسب و دوست داشتنی به جای الیاف مصنوعی در سفر‌های شماست، که در کیفیت خواب شما نقش بسزایی دارند.

خرید پتوی مسافرتی باکیفیت:

پتو‌های ژله‌ای به کالای خواب چهارفصل شناخته می‌شوند که دارای بافت و الیاف نرم و لطیفی هستند. همچنین وزن کم و جنس لطیف این نوع کالای خواب وکیفیت بالای آن‌ها باعث شده جایگزین مناسب پتو‌های مسافرتی قدیمی باشند. یکی از ویژگی‌های مهم دیگر آن‌ها شستشوی راحت به‌صورت دستی و ماشینی بدون آسیب دیدن بافت آن است. جنس لطیف و نرم گرم آن‌ها باعث شده است تا تمام افراد حتی کودکان تمایل زیادی به استفاده از آن داشته باشند و دیگر از پرز‌های آزار دهنده پتو‌های قدیمی خبری نیست. پتو‌های ژله‌ای با الیاف ضد حساسیت و عمر طولانی و همچنین وزن سبک و حجم کم به یکی از جایگزین‌های دوست داشتنی نمونه‌های مسافرتی قدیمی تبدیل شده اند.

خرید پتو مسافرتی ارزان ولی جنس خوب:

یک پتو مسافرتی باید به گونه ای طراحی شده باشد که شما بتوانید به راحتی آن را در کوله پشتی همراه خود قرار دهید،بنابراین مهمترین ویژگی پتو مسافرتی حجم کم و وزن سبک آن‌ است تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید.

پتوی مسافرتی مارک سنفلا، اسکیمو:

این پتوها تولید کشور تایوان و چین می باشند و به علت قیمت مناسب خود نظر مشتریان زیادی را نیز به خود جلب کرده اند. نقطه ضعف این نوع پتوها در بعضی مدل ها ضخامت کم آن‌ها می باشد.

خرید پتوی برند گلبافت ، نرمینه، زنبق و تیسا:

این نوع پتوها تولید کشور عزیزمان، ایران می باشند و اغلب دارای ضخامت و گرمای بالایی می باشند و در مقابل با رقیبان خارجی خود دارای قیمت مناسب تری هستند. شما می توانید در وب سایت کالای خواب دواج تمام این نوع پتو‌ها را به قیمت عمده خریداری کنید.