چرا فروشگاه دواج ارزان تر از همه جا است؟

logo insta size

سرگذشت دواج و نحوه شکل گیری فروشگاه به شکل امروزی

فعالیت فروش حضوری محصولات ما از سال ۹۲ استارت خورد…
اول کار ۲نفر بودیم؛ یک نفر خیاط و یک نفر فروشنده . ۲تا جوون لیسانسه  که حقوق کارمندی رو کافی نمیدونستیم و دوست نداشتیم کسی بهمون امر و نهی کنه چه کنیم یا نکنیم. مغازه مون هم، که هنوز هم اونو حفظ کردیم یک راه پله کوچیکی بود در شرق تهران که کرایه کردیم.

فروشگاه قدیمی دواج

شکل اولیه فروشگاه دواج

 

یک نفر تو خونه میدوخت و اون یکی در مغازه میفروخت. جنسامون در اوایل کار فقط روبالشتی بود و ملحفه و روتختی کشدار تک نفره و دونفره، اونم به تعداد خییییلی محدود.

بعد از مدتی به خاطر قیمت پایین محصولاتمون به نسبت رقبای همون منطقه فروشمون با اقبال خوبی مواجه شد و مردم استقبال بیشتری کردند چون هم از پارچه های مرغوب استفاده میکردیم و هم با سود خیلی کمتر به نسبت رقبا فروش میکردیم( این روال بعد از گذشت ۸سال هنوز حفظ شده)

 بعد از نزدیک یک سال،

هر دونفر لازم شد تا در مغازه حضور داشته باشیم به همین دلیل یه خیاط استخدام کردیم و جای کوچیکی رو براش کرایه کردیم.

کارگاه تولید فروشگاه دواج کارگاه تولید فروشگاه دواج

تولیدی و کارگاه دوخت ملحفه فروشگاه دواج

وسطای سال ۹۶ بود که قیمت مواد اولیه مثله پارچه و کش به شدت افزایش پیدا کرد. برای مثال هزینه پارچه و دوخت روبالشی از جفتی ۳۵۰۰تومان شد ۱۲ هزار تومان یا ملحفه کشدار خوشخواب تکنفره از ۱۸ تومن شد ۴۵ تومن!

سال عجیبی بود….فشار روانی و اقتصادی روی همه زیاد، برجام لغو شده بود ، پراید از ۱۲ تومن شده بود ۴۰ تومن و …

تو اون دوران اکثر مغازه دارا و تولید کننده ها جنس نمیفروختن یا اگه میفروختن با قیمت گذاف.

ما تصمیم گرفتیم برای حال دل خودمون و مردممون سودمون رو حتی شده کمتر کنیم ولی جلوی گرون فروشی بقیه بایستیم و حتی شده با ۱۰٪ سود فروش داشته باشیم( قمار کرده بودیم یا فروشمون اینقدر بیشتر میشه که جبران سود کم رو میکنه یا مجبور میشیم مثله بقیه رفتار کنیم) به خاطر همین هم با توجه به رشته تحصیلی یکی از ما دونفر که مهندسی فناوری اطلاعات بود، اقدام به طراحی سایت کردیم تا بیشتر بتونیم خودمون رو به بقیه بشناسونیم.

انگار قمار سال ۹۶مون جواب داد 

به لطف تک تک شما عزیزان که از ما خرید کردید یا خواهید کرد، تونستیم تعداد محصولات تولیدیمون رو به بیش از ۵ برابر و افراد شاغل در این بستر را به بیش از ۳ برابر برسونیم و هنوز هم با وجود تمامی مشکلات به رشد خودمون ادامه بدیم. امروزه تنوع محصولات ما شامل

 

همیشه یادمون هست از کجا به اینجا رسیدیم و به همین خاطر خودمان را حتی در برابر ۱۰۰۰تومان خرید شما مسئول میدونیم و تمام محصولاتمون را با ضمانت و کارت گارانتی کمترین قیمت و مهلت تست ۷ روزه تقدیم حضورتون میکنیم.

کارت گارانتی محصولات فروشگاه دواج

 

به پاس تقدیر از شما مشتریان وفادار و یا جدید خود کد تخفیف خرید از دواج به مبلغ ۱۵هزارتومانی را با عبارت DOVAJ141 در سایت فعال شده است که می توانید با آن خرید خود را بدون محدودیت در تعداد انجام دهید.

آپدیت دی ماه ۱۳۹۹:

با توجه به گسترش ویروس کرونا، لزوم دانستیم تمامی محصولات با پک بسته بندی و علامت پلمب تقدیم شما عزیزان شود تا در هنگام تحویل محصول مطمئن باشید این محصول تا قبل از اینکه به دست شما برسه توسط هیچ فردی(از اعضای انبار خود فروشگاه دواج گرفته تا مامور ادامه پست) باز نشده است.

لیبل پلمب

اگر تجربه خریدی از ما دارید خوشحال میشیم چه خوب و چه بدش رو برامون زیر این پست بنویسید.

2 دیدگاه برای “چرا فروشگاه دواج ارزان تر از همه جا است؟

  1. محبوبه نصراللهی گفته:

    من از ۵ ۶ سال پیش مشتریتونم، واقعا انصاف در قیمت و کیفیت بالای کارهاتون به نسبت قیمتتون قابل تحسین هست، خسته نباشید

  2. ليلا رجبى گفته:

    راستش من اولين بار روبالشى ازتون خريدم و زيپش در رفت! خيلى خورد تو ذوقم،گفتم ميام بهتون درمغازه ميگم دلم خنك شه ولى لذت بردم وقتى با روى باز و احترام همونجا تعميرش كرديد واسم و بهم داديد
    من رجبيم، احتمالا منو خاطرتون باشه به خاطرروتختى هاى سايز سفارشى كه هميشه بهتون سفارش ميدم😅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.