چتربازان، اولین مرجع کد تخفیف از خدمات آنلاین

چتربازان، اولین مرجع کد تخفیف از خدمات آنلاین

چتربازان اولین بار با گروه تلگرامی در دانشگاه شریف کار خود را شروع کرد. ابتدا تمام افراد همایش ها پیشنهادات تخفیف خورده و همایش های رایگان شده را برای یکدیگر اشتراک می گذاشتند.  کم کم با توسعه پیدا کردن تخفیف ها و گروه تصمیم گرفته شد یک کانال تلگرامی با مخاطبینی فراتر از دانشگاه ایجاد شود و در مرحله بعد سراغ راه‌اندازی سایت چتربازان رفتند. کانال تلگرامی و سایت چتربازان محلی شد برای اشتراک کدهای تخفیف مختلف تا همه بتوانند لذت یک خرید به‌صرفه یا یک تفریح جذاب را با کد تخفیف بچشند. شعار چتربازان “ چترباز شو خرجتو کم کن” هست

از آنجا که امروزه بیشتر کسب‌وکار‌ها بر بستر اینترنت و بصورت آنلاین شکل گرفته‌اند در نتیجه برای دریافت تخفیف از خدمات این کسب‌وکار‌ها نیاز به کد تخفیف می‌باشد. شرکت‌ها بوسیله‌ی این کد تخفیف ها مشتریان خود را به خرید چندباره از آنها تشویق می‌کنند و همچنین مشتریان از خرید خود تجربه لذت بخشی را بدست می‌آورند. در نتیجه روزبه‌روز نیاز به بستری برای مشاهده، بررسی و اشتراک‌گذاری این کد تخفیف‌ها احساس می‌شد و چتربازان سعی می‌کند بروز ترین و معتبر ترین کد های تخفیف از شرکت‌های مختلف را در سایت خود قرار دهد.

کد تخفیف دیجی‌کالا

وقتی که شما می‌خواهید از سایتی مثل دیجیکالا محصولی را خریداری نمایید برای آنکه بابت این محصول هزینه کمتری پرداخت کنید می توانید از کد تخفیف دیجیکالا که در سایت چتربازان براحتی قابل مشاهده هستند استفاده نمایید. ابتدا به صفحه شرکت دیجیکالا در چتربازان مراجعه می‌کنید و کد تخفیف مناسب را کپی می‌کنید حالا می‌توانید از سایت دیجی‌کالا با تخفیف خرید کنید.

چتربازان، اولین مرجع کد تخفیف از خدمات آنلاین

 

کد تخفیف سفارش آنلاین غذا

امروزه به جای سفارش تلفنی می‌توان از طریق سایت‌های سفارش آنلاین غذا از رستوران‌های اطراف خود غذای مورد نیاز خودتان را سفارش دهید. اسنپ‌فود برند مطرح در این زمینه می باشد. شما می‌توانید از طریق سایت چتربازان کد تخفیف اسنپ‌فود را دریافت نمایید و از این سایت با تخفیف و هزینه کمتری سفارش دهید.

کد تخفیف گاج مارکت

گاج برند شناخته شده در زمینه خدمات آموزشی و برگزاری آزمون های آزمایشی می باشد. با تاسیس سایت گاج مارکت شما می توانید انواع کتاب ها و لوازم تحریر را بصورت آنلاین از این سایت خریداری نمایید و همچنین از طریق اپلیکیشن گاجانه نیز می توانید آزمون های آزمایشی را شرکت کنید. برای استفاده با هزینه کنتر از این سایت نیاز دارید که کد تخفیف گاج مارکت را از سایت چتربازان برداشته و با هزینه کمتری سفارش خود را در سایت گاج مارکت ثبت کنید.

 

خدمات B2B چتربازان

چتربازان در جهت جذب مشتری از طریق تخفیف و کد تخفیف با شرکت‌های مختلفی چون چنگال، مستربلیت، اسنپ‌مارکت، دینگ، مکتبخونه و …. همکاری داشته است. چتربازان این امکان را فراهم می‌کند تا شرکت‌های مختلف بتوانند در فضایی سالم و از طریق تبلیغات آفیلیت، مشتریان خاص خود را جذب نمایند. همچنین مشتریان با بررسی و مقایسه سایت‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات می‌توانند شرکت مناسب با نیاز ‌های خود را انتخاب نمایند و هزینه‌های خود را کاهش دهند.

با همراهی شما عزیزان روزبه‌روز چتربازان بزرگتر شده و می‌تواند خدمات متنوع و بهتری برای شما ارائه دهد. زیرا هر چه جامعه چتربازی ما بزرگتر شود می‌توانیم راه‌های بهتری برای کاهش هزینه‌های خود کشف کنیم.

چترباز شو خرجتو کم کن !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.